גם אתם זכאים לתנאים הכי טובים למשכנתא

צרו איתי קשר

  יועץ משכנתאות בקריות

  יועץ משכנתאות בקריות יוסי בוחבוט

  יועץ משכנתאות בקריות מייעץ ומלווה לקוחות הנזקקים להלוואות לרכישת דירות ונכסים. מרביתם הם זוגות צעירים הנאלצים להתמודד מול המחירים היקרים של הנכסים. הם חייבים להביא מימון משלים לסכום ההתחלתי ומחפשים את המשכנתא המתאימה ביותר מבחינת כל הפרמטרים המרכיבים אותה. ייעוץ בנושא זה חיוני מאוד ויחסוך כסף רב. למידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם יוסי בוחבוט – יועץ משכנתאות בצפון

  יועץ משכנתאות בקריות יוסי בוחבוט

  ייעוץ מקצועי ע"י יועץ משכנתאות בקריות

  יועץ משכנתאות בקריות מתמחה בהבנת כל סיטואציה בה נמצאים הלקוחות, מכיר את החוק בנושא, את הבנקים והמוסדות הפיננסיים המלווים את הכספים ויודע לתמרן בין כל אלו להשגת המיטב ללקוח. החוק קובע שעבור דירה ראשונה:

  • ניתן לקבל 75% מערכה. 
  • משפרי דיור יזכו ל-70% מהערך.
  • בעלי דירה נוספת עד 50% מהערך. 

  הבנקים חייבים לציית אליו ומכינים מספר מסלולי הלוואות כדי לכסות את מרבית האפשרויות הקיימות, וכדי לספק לכל לקוח את הגמישות המרבית. התוצאה היא מספר רב של מסלולים כאשר בכל אחד נקבעת ריבית אחרת, תנאים גמישים הכוללים החזר כספים, מחזור המשכנתא, דחייה זמנית בתשלום חודשי ועוד. הכלל הוא, שככל שההלוואה ניתנת לטווח ארוך כן, הריבית עליה גבוהה יותר. החישוב הזה נעשה בעיקר בגלל רמת הסיכון שהמוסד הפיננסי לוקח עליו.

  נציין כי בכל הנוגע אל דרישות הבנקים, כל הבנקים בלי יוצא מהכלל מאשרים את בקשת משכנתא חדשה לאחר שקבלו לידיהם מסמכים שונים. בין היתר תלושי שכר של הלקוחות או כל מסמך אחר עבור עצמאי המוכיח על רמת השכר החודשית. בנוסף, מסמכים לאימות מצבו הכלכלי כולל דפי חשבון בנק כן נדרשת שומת הנכס המיועד לשמש כערבות למשכנתא. על פי כל אלו נקבעים אישור ו/או סכומי ההלוואה.

  שירות ייעוץ משכנתאות בחיפה מקיף ואישי

  יועץ משכנתאות מספק שירות מקיף. ראשית, הוא ימצא את ההלוואה הטובה ביותר מבחינת כל הפרמטרים. כלומר הזולה ביותר, כזאת שניתן למחזר או לחסל בכל עת. אחת שמאפשרת גמישות כאשר יש בעיה זמנית להחזיר את הסכום החודשי ועוד. בנוסף הוא ינהל מו"מ מול הבנק, יכין מסמכים, יגישם וילווה עד שהכסף ייכנס לחשבון הלקוח. לפרטים נוספים, צרו קשר עם יוסי בוחבוט – יועץ משכנתאות. 

  גם אתם זכאים לתנאים הכי טובים למשכנתא

  צרו איתי קשר

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט