גם אתם זכאים לתנאים הכי טובים למשכנתא

צרו איתי קשר

  איך לבחור משכנתא מומלצת?

  משכנתא מומלצת היא משכנתא כדאית ומשתלמת. כזו שמתאימה את עצמה למי שלוקח אותה ועתיד לפרוע אותה. כמובן שלא תמיד קל למצוא את המשכנתא האידיאלית הזו. במיוחד אם נתוני הפתיחה שלנו אינם מרנינים. בשלב זה נדגיש כי משכנתא לא לוקחים לבד – יש לשכור את שירותיו של יועץ מקצועי. כך הכול יכול להיות מעשי ומשתלם יותר. למענה נוסף בתחום, פנו אל יוסי בוחבוט – יועץ משכנתאות.

  משכנתא מומלצת, מהי?

  משכנתא מומלצת הינה משכנתא שעונה על הכללים הבאים:

  • הסכום הרצוי – כאשר לוקחים משכנתא היא צריכה להיות בסכום המתאים. כלומר, הסכום הרצוי לנו בהתאם לרכישה המתוכננת. לא פעם אנשים מתמודדים עם מצב בו הבנק מאשר להם סכום נמוך ממה שהם צריכים. זה לגמרי לא יכול ללכת. כי אם הסכום אינו מספק המשכנתא לא מאפשרת לנו מאומה.
  • ההחזר החודשי – אנחנו חייבים לבחון מהו ההחזר החודשי שבפניו אנחנו עתידים לעמוד במהלך השנים הבאות. ההחזר הזה מהווה מרכיב חשוב מאוד, שכן הוא משפיע בצורה ניכרת על החיים הכלכליים שלנו בשנים הבאות. אם ההחזר מתאים לתקציב שלנו – מה טוב. אם הוא גבוה ונוגס מידי הרבה מהעוגה התקציבית שלנו, זה לגמרי לא מתאים.
  • הפריסה – חשוב לפרוס את המשכנתא בצורה חכמה. מהי הכוונה? הפריסה משליכה כמובן על גובה הריביות. לכן נכון לפרוס את ההחזר לתקופה קצרה ככל האפשר. ומנגד – הפריסה משפיעה על גובה ההחזר החודשי. לכן נכון לפרוס את המשכנתא לכמה שיותר זמן. כעת, נכון לבדוק במדויק את האפשרויות ואת העלויות של הריבית ולמצוא את הנוסחה המושלמת עבורכם.

  להתייעץ עם מומחים

  יוסי בוחבוט הינו יועץ משכנתאות מומחה שמציע ללקוחות מענה מקצועי ומותאם לקראת לקיחת משכנתא. אם אתם עומדים לקחת משכנתא, ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים הלוואה הולמת, משתלמת ומתאימה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם יוסי בוחבוט. בעזרתו תוכלו למצוא את הבנק שמציע לכם את ההצעות המשתלמות ביותר, לבחור את ההלוואה הנוחה והמתאימה ביותר, ולעבור את התהליך כולו במהירות מקסימלית. כי יועץ מומחה עוזר לנו לבנות את המשכנתא הטובה והמשתלמת ביותר.

  גם אתם זכאים לתנאים הכי טובים למשכנתא

  צרו איתי קשר

   מאמרים בנושא משכנתאות נוספים

   תהליך לקיחת משכנתא

   לקיחת משכנתא לקיחת משכנתא היא צעד משמעותי מאוד לעתיד הכלכלי שלנו. וההסבר לכך פשוט – מהרגע שאנחנו מתחייבים למשכנתא אנחנו בעצם גוזרים על עצמנו החזר חודשי קבוע של סכום...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט