גם אתם זכאים לתנאים הכי טובים למשכנתא

צרו איתי קשר

  תהליך מיחזור משכנתא 

  איך למחזר משכנתא ולחסוך

  תהליך מיחזור משכנתא הוא תהליך שבו מחסלים את המשכנתא הקיימת ונוטלים אחרת תחתיה. המהלך נועד לקבל אחת בתנאים טובים יותר. מהלך כזה אפשרי כאשר תנאי ההלוואה הבסיסיים מאפשרים זאת, ולרוב, הוא נעשה ללא קנסות או התנגדות הבנק. התהליך כרוך במספר פעולות בירוקרטיות. יוסי בוחבוט – יועץ משכנתאות יכול לסייע לעבור אותו היטב ובצורה חלקה.

  איך מתבצע תהליך מיחזור משכנתא?

  איך מתבצע תהליך מיחזור משכנתא?

  תהליך מיחזור משכנתא מתחיל עם הגשת בקשה לבנק, ונעשה עקב צרכים של הלווים ונסיבות אחרות. המהלך יכול להיות משמעותי מאוד מאחר ובעת נטילת המשכנתא לא ניתן לצפות תהליכים שנים רבות קדימה. בני זוג הנוטלים אותה מתכננים את ההחזר החודשי על פי כושר הכנסתם ועל פי ההוצאות השוטפות החודשיות. לעיתים, הם נקלעים למשברים שונים הנובעים מפיטורין ואובדן הכנסה, מצורך לגייס כספים גדולים עקב צרכים מיידיים שנכפים עליהם ועוד. בנוסף לזאת, הם יכולים לגלות כי ניתן לקבל הלוואה חדשה בתנאים מועדפים. במקרים אלו, ואחרים, הם טוב לנקוט במהלך כזה. 

  ישנם יתרונות רבים נוספים לתהליך זה, למשל כאשר ערך הנכס עולה והריביות יורדות, וכך, ניתן יהיה לקבל הלוואה גבוהה יותר בתנאים עדיפים. ניתן להגדיל את תקופת ההחזר ולהפחית תשלומים חודשיים ובכך להקל על תזרים המזומנים החודשי. לחילופין, ניתן יהיה להחזיר סכומים גדולים יותר בריביות מופחתות ואז גם משך ההלוואה יתקצר, וכמובן, קיים מגוון אפשרויות רחב נוסף. כל מיחזור משכנתא המשפר תנאי תשלום יכול לחסוך כספים רבים. בחישוב ארוך טווח וכאשר ההלוואה היא בסכומים גדולים אזי החיסכון הנומינאלי הינו עצום ויסייע לכל משפחה. כל הפרוצדורה איננה מורכבת מדי ויש לעשות אותה מחדש כמו בעת קבלת המשכנתא המקורית. קרי: הבאת מסמכים המעידים על גובה השתכרות, על מצב פיננסי ואחרים נוספים.

  ייעוץ וליווי לאורך כל תהליך מיחזור המשכנתא

  ייעוץ משכנתא יכול להינתן במקרים אלו ובמקרים רבים אחרים. המומחה לתחום מכיר את השוק והשינויים הנעשים בו ויכול לספק מידע על גוף פיננסי המציע תנאי הלוואות מפתים יותר. הוא יכול לבדוק ולהשוות תנאי הלוואה קיימת לאחרת מוצעת ולייעץ בהתאם. בנוסף, ללוות את התהליך ובין היתר, להגיש טפסים, לנהל משא ומתן ולעקוב מקרוב עד לסיום התהליך. למידע נוסף, ניתן לפנות אל יוסי בוחבוט – יועץ משכנתאות. 

  גם אתם זכאים לתנאים הכי טובים למשכנתא

  צרו איתי קשר

   מידע מקצועי נוספים

   משכנתא לדירה

   קבלת משכנתא לדירה משכנתא לדירה נוטלים לצורך השלמת מחיר רכישתה. מרבית הזוגות הצעירים נזקקים לה מאחר ויש להם רק הון ראשוני קטן. בחירתה חייבת להיעשות לאחר סקר שווקים רחב...

   מה מיוחד בהלוואת משכנתא

   הלוואת משכנתא הלוואת משכנתא הינה אחת ההלוואות המוכרות והנפוצות ביותר. כי כל מי שמעוניין לבצע רכישה משמעותית ואין בידו את הסכום המלא לשלם – יוכל למצוא מענה בהלוואת משכנתא....

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט